add share buttons

Sport

Juventusi kompleton rikthimin e pabesueshëm, kalon në çerekfinale të LK-së me...

Sport - Juventusi ka zhvilluar një pjesë të parë shumë të bukur ndaj Atletico Madridit, duke e mbyllur në epërsi 1-0. Fillimisht Juventusi shënoi që në...

Conor McGregor del nga burgu

Sport - Conor McGregor është liruar nga burgu. 30-vjeçari u pa duke dalë nga një ndërtesë të hënën vonë, në Miami.  Conor u arrestua pasi mori telefonin...

Ja kush bllokoi kthimin e Mourinhos te Real

Sport - Jose Mourinho humbi në një kthim në Real Madrid, sepse lojtarët e mëdhenj në klub nuk e donin atë përsëri si trajner të...

Juventus-Atletico: Formacionet e mundshme, Bernardeschi preferohet para Dybalas

Sport - Nëntëdhjetë minuta, pastaj vazhdimet dhe në fund penalltitë janë shpresa e tifozëve të Zonjës së Vjetër, kjo për skuadrën e tyre është finale...

Biletat për ndeshjen Kosovë-Bullgari, mbi 11 mijë shiten brenda dy orëve

Sport - FFK përmes platformës së shitjes së biletave onlone ka vazhduar edhe për dy ndeshjet me Danimarkën (miqësore) dhe Bullgarinë e vlefshme për kualifikimet për...

Granit Xhaka jam krenar që jam “Topçi”

Sport - ​Xhaka ka reaguar në rrjetet sociale pas fitores së madhe të Arsenalit kundër Manchester Unitedit. Granit Xhaka ka shkëlqyer në fitoren 2-0 të Arsenalit...

Bayern shkatërron Wolfsburg, Dortmund ia del në fund

Sport - Bayern Munich dhe Borussia Dortmund vazhdojnë të kryesojnë me pikë të barabarta (57) Bundesliga-n pas javës së 25-të. Të dy skuadrat kanë fituar...

UEFA, më 15 mars hidhet shorti për çerekfinale

Sport - UEFA ka bërë të ditur se të premten e 15 marsit në Nion të Zvicrës do të hidhet shorti për çerekfinalet e Ligës...

Shaqiri në lot pasi qyteti i tij dje përjetoi një ditë...

Sport - Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura. Sipas të dhënave zyrtare, ka...

Hummels flet për largimin nga Kombëtarja e Gjermanisë

Sport - Matts Hummels, Jerome Boateng dhe Thomas Muller nuk do të grumbullohen më nga ish-kampionët e botës. Lojtarët që tani kanë prekur moshën 30 vjeçare...