add share buttons

Show Biz

Soulja Boy: Lirohet nga burgu vetëm disa orë pas arrestimit

Show Biz - Avokati i reperit ka thënë për TMZ se nuk është gjetur asnjë shkelje të lirimit me kusht, ndërkohë që muzikanti duhet...

Paris Jackson: Përgënjeshtron njoftimet se ka dashur të bëjë vetëvrasje

Show Biz - Paris Jackson i ka përgënjeshtruar njoftimet se ishte dërguar me urgjencë në spital, pasi tentoi të bënte vetëvrasje. Një burim i ka thënë DailyMail.com që...

Publikohet projekti i ri nga Gent Fatali

Show Biz -  Gent Fatali ka publikuar projektin e parë si artist i pavarur. Artisti pak javë më parë njoftoi se është ndarë me menaxhmentin Max...

2po2 dhe Capital T sjellin ‘Borëbardhën’

Show Bizz - 2po2 dhe Capital T kanë publikuar projektin e ri. ‘Borëbardha’ quhet kënga që bëri bashkë dajë dhe nip. Muzika është realizuar nga Rzon teksa...

Këngëtari i famshëm: Unë nuk jam as mashkull as femër!

Show Bizz - Këngëtari me famë botërore, Sam Smith është hapur për orientimin e tij seksual dhe gjinor në intervistën e re me Jameela Jamil.  Ai...

Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

Show Bizz - Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka nisur pushimet në vendin e njëjtë me reperen, Tayna. Edhe Noizy si destinacion...

Shuma marramendëse që Tayna merr për një koncert

Show Bizz - Bëhet fjalë për Taynan e cila ka pak kohë që është futur fuqishëm në treg, ku të realizuara ka afro 10 projekte,...

“S’paska qenë e shkrume” nga Vesa Luma do publikohet së shpejti

Show Bizz - Prej disa muajsh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është kthyer në vendin tonë së bashku me djalin Lian ndërsa...

Tuna Sejdi në gjendje jo të mirë shëndetësore

Show Bizz - E ftuar në koncertin e këngëtares Tuna Sejdiut ishte edhe Soni Malaj, e cila zbuloi një ditë para eventit, se Tuna ishte...

U kërkua largimi i frazës “A ban me fol”, reagon menaxheri...

Show Bizz - Në këtë këngë reperja nga Prizreni ka përfshirë edhe frazën e famshme të Ilir Hajraj “A ban me fol”. E pas lansimit të...