add share buttons

Lifestyle

Si festohet viti i ri? Nga tradita te bestytnitë më të...

Lifestyle - Në të gjithë globin, njerëzit bëhen krijues me shpresën që t’i sjellin vetes sa më...

Këta janë filmat e vitit 2019 të cilët mezi presim t’i...

Show Bizz - IMBDB sapo ka lansuar listën e 10-te filmave që publikohen në vitin 2019-të, e premierat e të cilëve shikuesit...

Këto janë 3 vendet më të mira në botë ku mund...

Lifestyle - Viti i Ri është koha ose dita në të cilën fillon një vit i ri...

Ja si duhet dekoruar nesër shtëpitë tuaja

Lifestyle - Dekorimi i pemës së Krishtlindjes është tradita që të gjithë e duan, por nuk duhet...

Shikoni këto modele të dizajnimit të thonjve për Vitin e Ri

Lifestyle - Për festa të fundvitit zbukurohen shumë elemente në shtëpinë dhe kopshtin tonë.Pos këtyre vëmendje i kushtojmë edhe paraqitjes sonë për...

Njeriu më i trashë në botë detyrohet të hyjë në operacion,...

Lifestyle - Në të kaluarën ishte njeriu më i trashë në botë. Por këtë titull ai nuk...

Njihuni me vajzën që nuk i ka prerë flokët që 28...

Lifestyle - Bëhet fjalë për 33-vjeçaren Alena Kravchenko, e cila është një biznesmene e suksesshme dhe nënë e...

Sipas fesë Islame, mbjellja e flokëve është e lejuar

Në pyetjen që i është bërë teologut Alaudin Abazi, për mbjelljen e flokëve ai ka treguar se ajo fetarisht është e lejuar. “Mbjellja e flokëve...