add share buttons

Estrada

Publikohet projekti i ri nga Gent Fatali

Show Biz -  Gent Fatali ka publikuar projektin e parë si artist i pavarur. Artisti pak javë më parë njoftoi se është ndarë me menaxhmentin Max...

Shakira mund të dënohet me burg

Show Biz - Këngëtarja e famshme Shakira mund të dënohet me burg nëse vërtetohet që është bërë pjesë e një evazioni fiskal së bashku...

Capital T viziton fëmijët në “Down Syndrome Kosova”

Show Biz - Reperi i njohur shqiptar Capital T, është shumë i pëlqyer për muzikën e tij nga të gjitha moshat. Ai është i dashur sidomos...

Publikohet klipi i këngës përfaqësuese të Shqipërisë në Eurosong

Show Biz -   Ditën e sotme është publikuar klipi zyrtar i këngës përfaqësuese të Shqipërisë në ‘Eurosong 2019’. Kënga ‘Ktheju Tokës’ e kënduar nga...

Jenifer Lopez tregon unazën e fejesës

Show Biz - Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i kahmotshëm, Alex Rodriguez, më në fund kanë vendosur që ti japin fund beqarisë. Këngëtarja 49...

Blero dhe Teuta Selimi publikojnë baladën “S’ke jetë”

Show Bizz - Blero Muharremi dhe Teuta Selimi kanë publikuar këngën “S’ke jetë”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip. Tekstin e kësaj kënge...

Anglia heq statujën e Michael Jacksonit

Show Biz - Vendimi vjen pas një dokumentari të diskutueshëm televiziv, që është transmetuar këto ditë në Mbretërinë e Bashkuar. Statuja e Jacksonit 2.2 metra...

Shqiptarja e famshme Ava Max publikon këngën e re “So am...

Show Biz -  “So am I” titullohet kënga e saj e re, e cila njëherësh është e para për vitin 2019. Në videon e re...

Publikohet klipi i Rita Orës 

Show Bizz - Është publikuar videoklipi i Rita Orës me titull “Only Want You”.   Këngëtarja ka bashkëpunuar me reperin 6lack për herë të parë në këtë...

Veshja e fundit e Loredanës ka shifra marramendëse

Show Bizz - Nuk është hera e parë që Loredana vishet shtrenjtë. Këngëtarja ka bërë shpesh me dije se është fanse e markës Louis Vuitton pasi...